+90 (312) 354 18 00
Üye Girişi Kayıt Ol   

135’lik Dar Başlı Mekanik Tırnaklı Çelik Çivili Mantolama Dübeli

Ürün Kodu: CMD-135D

Mantolama Dübeli, mantolama uygulamalarında ısı yalıtım levhalarının duvara sabitlenmesi için kullanılır.

tükendi

Stok Durumu:Yok

     Mekanik Tırnaklı Çelik Çivili Mantolama Dübelleri mantolama uygulamalarında ısı yalıtım levhalarının duvara sabitlenmesi için kullanılır. Yuvaya girdiğinde boş bir alan bulduğunda kendiliğinden açılan mekanik tırnakları sayesinde kalitesiz duvar yüzeylerinde tutunmayı gerçekleştirir. Mekanik tırnakları sayesinde delik çapı ne kadar genişlerse genişlesin maksimum tutunmayı gerçekleştirir. 

Teknik Özellikler

Dübel Boyu Dübel Başlık Çapı Dübel Gövde Çapı Ankraj Boyu Matkap Çapı
140 mm 60 m 8 mm 50 mm 8 mm

 

FIXPLAST, NOTUS’un plastik dübel markasıdır ve plastik dübeller FIXPLAST markasıyla Gaziantep tesislerinde üretilmektedir.

FIXPLAST ürünleri TSEK belgesine sahiptir. Ürünler üretilirken fayda maliyet analizleri dikkate alınır. Uygun fiyatlı ürün talep edilmesi durumunda geri dönüşüm hammadde kullanılır. Performans odaklı ürün taleplerinde orjinal hammadde kullanılır.
En son teknoloji makine parkuru ile minimum üretim maliyetleri oluşur. Bu sayede uygun fiyat belirlenir ve müşterilere OPTİMUM ÇÖZÜM sunulur.

FIXPLAST halen plastik çivili ve çelik çivili mantolama dübelleri ve çivi çakmalı mantolama dübelleri üretmekte olup, ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

Mantolama Dübeli Teknik Çizim

Telefonunuzu ve mesajınızı bize bildirin. Sizi arayıp yardımcı olalım.

Adı Soyadı:

E-Mail:

Tel:

Mesaj:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler
Fırsat Ürünleri