+90 (312) 354 18 00
Üye Girişi Kayıt Ol   

Güvenli ve hızlı alışveriş için tüm kolaylıklar web sitemizden sağlanmaktadır.

Satın alınan ürünleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Kargo ile gönderilen ürünlerin ortalama ulaşım süresi 1 gündür. Kargo hizmetinin olmadığı ilçe ve köylerde belirli günlerde yapılan sevkiyatlardan dolayı 5 güne kadar uzayabilen teslimatlar olabilmektedir.

Tüm ürünlerde üretici firma ve markaların vermiş oldukları garanti süreleri geçerlidir.

Siparişler Irsaliyeli fatura ve ürün garanti belgeleri ile gönderilmektedir.

Garanti başlangıcı fatura kesilme tarihidir. Arıza işlemlerinde istenebileceğinden fatura ve garanti belgelerinizin bir kopyasını garanti süresi bitimine kadar saklayınız.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda her türlü yenilik ve önerileri dikkate alıp güvenlik ve güvenilirliği ön planda tutmaktayız.

Müşterilerimizin ürün temininde sıkıntı çekmemesi için anlık stok güncelleme işlemi yapılmaktadır.

Kredi kartı ile 3D Secure ödeme, ücretsiz kargo gibi ödeme seçenekleri ile daha kolay, masrafsız ve güvenilir alışveriş imkanları sizlere sunulmaktadır.

Kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödeme sistemi vardır. Banka havale, EFT  ödeme araçları ile kolay ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneğimizde bankaların güvenli ödeme bölgesine yönlendirilerek çekim yapılmaktadır. 3D Pay Güvenli ödeme yöntemi ile cep telefonunuza gelen şifre ile bankaların sistemleri kullanılarak çekim yapılmaktadır.
 
İyi alışverişler diliyoruz.

Tüm Kategoriler
Fırsat Ürünleri