+90 (312) 354 18 00
Üye Girişi Kayıt Ol   

115’lik Geniş Başlı Mekanik Tırnaklı Çelik Çivili Mantolama Dübeli - 500 adet

Ürün Kodu: CMD-115G

Çelik Çivili Mantolama Dübeli, mantolama uygulamalarında ısı yalıtım levhalarının duvara sabitlenmesi için kullanılır.

yeni
indirimde

Stok Durumu: Var

     Mekanik Tırnaklı Çelik Çivili Mantolama Dübelleri mantolama uygulamalarında ısı yalıtım levhalarının duvara sabitlenmesi için kullanılır. Yuvaya girdiğinde boş bir alan bulduğunda kendiliğinden açılan mekanik tırnakları sayesinde kalitesiz duvar yüzeylerinde tutunmayı gerçekleştirir. Mekanik tırnakları sayesinde delik çapı ne kadar genişlerse genişlesin maksimum tutunmayı gerçekleştirir. 

Kolide 500 adet dübel mevcut.

Teknik Özellikler

Dübel Boyu Dübel Başlık Çapı Dübel Gövde Çapı Ankraj Boyu Matkap Çapı
120 mm 85 m 8 mm 50 mm 8 mm

 

FIXPLAST, NOTUS’un plastik dübel markasıdır ve plastik dübeller FIXPLAST markasıyla Gaziantep tesislerinde üretilmektedir.

FIXPLAST ürünleri TSEK belgesine sahiptir. Ürünler üretilirken fayda maliyet analizleri dikkate alınır. Uygun fiyatlı ürün talep edilmesi durumunda geri dönüşüm hammadde kullanılır. Performans odaklı ürün taleplerinde orjinal hammadde kullanılır.
En son teknoloji makine parkuru ile minimum üretim maliyetleri oluşur. Bu sayede uygun fiyat belirlenir ve müşterilere OPTİMUM ÇÖZÜM sunulur.

FIXPLAST halen plastik çivili ve çelik çivili mantolama dübelleri ve çivi çakmalı mantolama dübelleri üretmekte olup, ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

 

mantolama dübeli

Telefonunuzu ve mesajınızı bize bildirin. Sizi arayıp yardımcı olalım.

Adı Soyadı:

E-Mail:

Tel:

Mesaj:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler
Fırsat Ürünleri